Omschrijving
Dit mooi afgewerkte en zeer sfeervolle appartement op de bovenste verdieping, biedt modern wooncomfort in een heerlijke omgeving.
Ingericht met een stijlvolle donkere houten vloer, een zonnig balkon op het zuidoosten en een gezellige open keuken en een heerlijke ruime en luxe badkamer.
Het huis staat op eigen grond!
Dit alles gelegen in een rustige zijstraat tussen levendige Van Woustraat en de Amstel. Op loopafstand van het Sarphatipark, de Amstel, de Albert Cuypmarkt, het Gerard Douplein en de Ferdinand Bolstraat.
Indeling:
Op de derde verdieping, entree, de zeer lichte woonkamer met open keuken die zich aan de achterzijde van de woning bevindt.
D.m.v. openslaande deuren en een losse keukendeur kan je het balkon betreden en deze ligt heerlijk op het zuidoosten. Aan het balkon grenst een zeer diepe balkonkast voor opslag.
De zeer praktisch ontworpen open keuken is uitgerust met inbouwapparatuur en heeft een moderne uitstraling. Het mooie is daarnaast dat het ontwerp zo is bedacht dat de kast voor c.v., meterkast, wasmachine en het toilet, als het ware doorlopen in het blok.
Het geeft een heel rustig beeld en er is daarnaast veel opbergruimte gecreëerd.
Aan de voorzijde van het huis bevindt zich de ruime slaapkamer. De moderne en zeer ruimte badkamer is voorzien van een inloopdouche, een wastafelmeubel en een ligbad!
Kortom een heerlijk praktisch ingedeeld en zonnig huis.
Omgeving:
Deze woning ligt in een rustige straat in de geliefde buurt De Pijp, onderdeel van stadsdeel Zuid. Zodra u de deur uitstapt, heeft u alles binnen handbereik. Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht in de Van Woustraat, Ferdinand Bolstraat, op de Albert Cuypmarkt en in de vele kleine winkelstraatjes in deze bruisende buurt. Naast een uitgebreid aanbod aan winkels, vindt u hier ook talloze goede restaurants, gezellige (eet)cafés en bekende hotspots. De Utrechtsestraat, het centrum, het Museumplein en het Vondelpark liggen op slechts enkele fietsminuten afstand.
Bereikbaarheid:
Het appartement is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Nabij vindt u diverse tramhaltes, de Noord/Zuidlijn, en het Amstelstation, station Rai en station Zuid. Met de auto bent u supersnel op de A2, A9 en de Ring A10.
Vereniging van Eigenaren:
De actieve Vereniging van Eigenaren (Kuipersstraat 43,45,47) wordt door de leden zelf beheerd. De maandelijkse servicekosten bedragen € 140,-.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1931;
- Eigen grond;
- Servicekosten € 140,- per maand;
- Gelegen op een toplocatie in De Pijp;
- Woonoppervlakte 47 m² (meetrapport aanwezig);
- Zonnig balkon op het zuidoosten;
- Oplevering in overleg, kan spoedig.
Lees de volledige omschrijving